top

Regulamin


I INFORMACJE OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu internetowego www.wyswietlaczegsm.pl jest firma SVEA Sp. zo.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim, Tel. 506333333, mail: info@wyswietlaczegsm.pl, NIP: 8222148256, REGON: 140001703, zwany dalej Sprzedawcą. 
 2. wyswietlaczegsm.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w poniższych warunkach. 
 3. Klient składający zamówienie zwany jest w dalszej części regulaminu Kupującym. II ZAMAWIANIE TOWARU

 

 1. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej wyswietlaczegsm.pl, po uprzedniej rejestracji Kupującego
 2. Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-mailem informację o otrzymaniu zamówienia przez sklep oraz przyjęciu (lub odrzuceniu)go do realizacji.
 3. Przyjęcie zamówienia następuje pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie Sprzedawcy. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
 4. Realizacja potwierdzonego zamówienia następuje:
  a. w przypadku zamówień płatnych przelewem - po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedawcy (
  PKO BP 57 1020 4476 0000 8402 0098 6828);

b. w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (dostawa do domu za pośrednictwem firmy kurierska DHL) - po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia do realizacji przez Pośrednika;

 1. Sprzedaż promocyjna dotyczy ograniczonej ilości towarów, a realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
 2. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu będą wprowadzania w nich zmian.
 3. Ostateczną cenę do zapłaty przez Kupującego stanowi suma cen zakupionych towarów oraz opłaty za dostawę.III WYSYŁKA TOWARU

 

 1. Wysyłki realizowane są tylko w dni robocze.
 2. Wysyłka towaru realizowana jest od 1-3 dni roboczych.
 3. Dostępne sposoby dostawy zamówionych produktów:
  1. Firma kurierska DHL
  2. Odbiór osobisty

 

Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.

Przy zamówieniu na kwotę powyżej 2500 zł – dostawa GRATIS! (dotyczy dostawy na terenie Polski)

 

W przypadku dostawy poza granice Polski opłatę za przesyłkę pokrywa Kupujący. Opłata zgodna z cennikiem Firmy kurierskiej DHL.

 

 Płatność przelewem

(wysyłka po uprzednim zaksięgowaniu
zapłaty na koncie sklepu)

Płatność "za pobraniem"

(płatne u kuriera przy odbiorze
przesyłki)

Kurier DHL

     20 zł

25    złIV FORMY PŁATNOŚCI

Kupujący może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

 1. Przy odbiorze, należność pobiera kurier
 2. Przelewem na konto sklepu (przedpłata)

V ZWROTY I REKLAMACJE

 1. Zwroty produktów:
  Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, jednak w trosce o pełną satysfakcję klientów informujemy, że istnieje możliwość zwrotu zamówionego towaru na warunkach określonych w ustawie o ochronie praw konsumentów (Dz.U.00.22.271). Zgodnie z tą ustawą klient ma prawo zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot będzie przyjęty pod warunkiem, że produkt nie był używany, otwierany lub nie został w żaden sposób uszkodzony. Do zwracanego towaru należy dołączyć paragon. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy, a także koszt odesłania zwracanego towaru.

Po rezygnacji z towaru pieniądze będą zwrócone przekazem pocztowym/przelewem bankowym na podany przez zamawiającego rachunek/adres. Koszt opłaty za przekaz pocztowy/przelew ponosi klient. Przy wymianie towaru na inny różnice w cenie zostaną uwzględnione.

Informujemy, że nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

Niezgodność przesyłki z zamówieniem

W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Kupujący powinien powiadomić o tym Sprzedawcę w terminie 14 dni.

 

 1. Reklamacje :
  Wszystkie towary wysyłane do naszych klientów są pakowane z należytą starannością, tak aby zawsze docierał bez uszkodzeń. Jeśli jednak po otrzymaniu towaru wykryją w nim Państwo wady techniczne lub gdy towar zostanie uszkodzony mechanicznie podczas dostawy, prosimy o poinformowanie Sprzedawcy o tym fakcie przed upływem 7 dni od daty zakupu (wystawienia paragonu) lub odesłanie produktu na adres Sprzedawcy zwykłą przesyłką pocztową koniecznie z opisem wady (koszt przesyłki zwrotnej ponosi Zamawiający). W takiej sytuacji mogą Państwo otrzymać zwrot opłaty za towar lub wymienić go na inny. Reklamacje należy zgłaszać e-mailem na adres
  reklamacje@wyswietlaczegsm.pl lub telefonicznie pod numerem 506 333333 ( poniedziałek - piątek: w godz.: 10 - 18). W przypadku przesyłki dostarczanej przez kuriera Kupujący ma obowiązek odmowy przyjęcia przesyłki, jeśli zauważy uszkodzenie paczki. Kupujący jest zobowiązany do spisania protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera oraz do poinformowania Sprzedawcy o zaistniałej sytuacji.

VI POUFNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

 1. Klient, który składa zamówienie w sklepie wyswietlaczegsm.pl wyraża zgodę na przetwarzanie przez Sprzedawcę jego danych osobowych - niezbędnych do optymalizacji oferty oraz komunikacji z Klientem.
 2. Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, a w razie stwierdzenia ich niezgodności ze stanem faktycznym może samodzielnie dokonać ich korekty na stronie internetowej www.wyswietlaczegsm.pl po uprzednim zalogowaniu się.
 3. wyswietlaczegsm.pl w żadnej sytuacji nie będzie wysyłać maili z prośbą o weryfikację danych klienta na stronie wyswietlaczegsm.pl. www.wyswietlaczegsm.pl nie ponosi odpowiedzialności za konsekwencje podania danych na stronach imitujących witrynę wyswietlaczegsm.pl.
 4. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.